אבא דיירקשנר!

מה אתם הייתם עושים בשביל זוג כרטיסים להופעה של הבנים? רוג'ר פראסר, אבא לשתי דיירקשניות, החליט לעשות קעקוע אמיתי שאומר "I ♥ 1D" על מנת לזכות בזוג כרטיסים לשורה הראשונה בשביל שתי הבנות שלו! לאיש הזה בהחלט מגיע לזכות בפרס "האבא הכי מגניב בעולם"!

אבל הייתה רק בעיה אחת: בזמן שרוג'ר הגיע לשלבי סיום הקעקוע שלו, תחנת הרדיו שחילקה את הכרטיסים ונמצאה באינדיאנה הכריזה על חוק חדש בתחרות שאומר שאתה חייב להיות תושב אינדיאנה בשביל לזכות בכרטיסים, בזמן שרוג'ר ובנותיו בכלל לא היו תושבי המקום. אופס!

וכשכולנו חשבנו שהאב הזה לא יכל להיות מגניב יותר, הוא סיפר ל"חדשות MTV" שבחר להשאיר את הקעקוע למרות שהוא לא יכל לזכות בכרטיסים: "לגמרי לא חשבתי פעמיים או התחרטתי על הקעקוע מאז שעשיתי אותו. כשעשיתי אותו, אמרתי: 'אם נזכה, אני אשאיר אותו. אם נפסיד, אני אכסה אותו.' אבל ברגע שנוכחנו לגלות שבכלל לא היה לנו סיכוי לזכות? פשוט ישבתי וצחקתי על עצמי, וזה אופייני לי."

לסיפור יש דווקא סוף טוב: רוג'ר הצליח להשיג לו ולבנותיו כרטיסים למופע בדקה האחרונה, ושלושתם נהנו מאוד! הוא מספר: "אני אהייה כן, אני מעריץ של וואן דיירקשן כעת. הבנים האלה יודעים להופיע. וברגע שאתה עומד עם הבנות שלך בהופעה יחד עם עוד 60 אלף מעריצות צורחות, והבנות שלך בוכות כי הן מסתכלות על הבנים שהן כל כך אוהבות, ואתם שרים יחד, והן מסתכלות עלייך רוקד ונהנה והן נהנות בעצמן… זה הופך אותך לאבא דיירקשנר."

תגובות

תגובות