בילויים עם בנות במועדונים: הכל תרגיל של יחסי ציבור?!

דיירקשנית שלחה תמונות של עצמה ושל חברותיה לאבטחה של הבנים בתקווה להיבחר לבלות עם הבנים באותו הלילה, וטוענת כי הדבר מקובל.

הנערה, שהזדהתה בתור "אנה", טוענת שמנהלי הלהקה מביטים בתמונות שנשלחות אליהם כדי לבחור את הבחורות שיבלו עם הבנים בציבור.

בראיון ל"דה מירור", אנה סיפרה שהאבטחה של הבנים בוחרת את הבנות במועדונים, שומרת את המספרים שלהן ואז מבקשת לשלוח תמונות שלהן על מנת להיבחר.

היא אמרה: "ארבע מאיתנו הלכו, בסופו של דבר, לביתם של הבנים במלבורן. האבטחה של הבנים אספה אותנו מהמלון בו היינו, והם שלחו מכונית שחורה שתאסוף אותנו. הם אף לקחו מאיתנו את הטלפונים הסלולריים שלנו.
כשהגענו למקום, גילינו עוד 3 בנות שאמרו שאותו הדבר בדיוק קרה גם להן. ביום למחרת, המאבטח התקשר והכריז שהוא רוצה עוד 20 בנות למסיבה באותו הלילה. הם אמרו שזאין, לואי ונייל יהיו שם."

18 Apr 2015 - LONDON - UK  *** STRICTLY NOT AVAILABLE FOR MAIL ONLINE AND ANY ONLINE SUBSCRIPTION DEALS UNLESS FEE AGREED PRIOR TO USAGE***  AFTER DINNER AT STEAM AND RYE, CHRISTINA MILIAN PARTIED AT LIBERTINE CLUB OFF OXFORD STREET WITH LOUIS TOMLINSON. CHRISTINA LEFT EARLY, AT 2AM, WHILE LOUIS CONTINUED TO PARTY UNTIL AFTER 4AM. WHEN HE LEFT, HIS VAN WAS FULL AND HE WAS SITTING ON HIS FRIEND'S LAP TO LET SOME GIRLS INTO HIS CAR. UNFORTUNATELY, ONE OF THE GIRLS GOT LEFT BEHIND BUT A FEW MINUTES LATER, THE VAN DID RETURN TO COLLECT HER   BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM  ***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION ***  **UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 44 208 344 2007**

לאחר מכן, אנה הודתה שהיא הרגישה "תמימה" על כך שהייתה שותפה לעניין ומגלה שהתמונות של הבנים עם נערות יפות שמופצות לעיתים קרובות, אינן אלא רק תרגיל של יחסי ציבור.

תגובות

תגובות