האלבום החמישי של הלהקה קרוב מתמיד!

דיירקשיונרס התכוננו, כי האלבום החדש של וואן דיירקשן יגיע מוקדם יותר ממה שחשבנו! למעשה, בראיון חדש עם גרציה, ליאם גילה כי הם סיימו עם רשימת השירים שלהם. כל הבנים חושבים שזה המאמץ הטוב ביותר שלהם עד כה – הם כתבו את כל האלבום רק בחודש!

פיין אמר:

"זה הכלב הגדול. לא אכפת לי להגיד שאנחנו לא מקבלים הרבה זמן כדי לכתוב שירים. כתבנו הרבה שירים, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל לא באותה מידה בגלל שהכותבים היו רחוקים ואנחנו בסיבוב ההופעות, אבל הם חזרו עם שירים נהדרים. אני בדרך כלל לא מקשיב לאלבומים שלנו מהעבר, כי הם הוקלטו כשהיינו צעירים וזה כמו שיש לך זוג בגדים ישן אז לא תלבש אותם. אבל זה כבר נמצא אצלי ברכב. אנחנו סיימנו אותו בחודש, זה הלך כל כך מהר, אבל אם זה הולך טוב למה לתקן את זה?"

הו, כמה חמוד זה שליאם שם את ההצלחה הבאה שלהם במכונית? נייל הורן גם עומד על זה שהסגנון שלהם שלהם לגמרי משתנה וסוטה למוזיקת רוק.

"זה שונה מאוד. לא שונה לחלוטין שנביא דברים כמו של ג'ייסון דירולו. זה יכול להרתיע כמה אנשים אם נתחיל להוציא כזאת מוזיקה. אני לא אומר שזה רע, פשוט אם נביא מוזיקה כמו רית'ם ובלוז זה פשוט לא יעבוד."

והארי סטיילס אמר שכולם סופר-מתרגשים מהמוזיקה החדשה שלהם. זה נראה כאילו הוא אוהב להקליט באולפן!

"אנחנו באמת מתרגשים מזה. זה מטורף בשבילנו לחשוב שעברו חמש שנים ויש לנו חמש אלבומים – אנחנו מרגישים ברי מזל שהצלחנו לעשות את זה ושעשינו כיף תוך כדי. העובדה שאנחנו מסוגלים להוציא אלבום חמישי היא נהדרת, אנחנו ממש מתרגשים שאנשים ישמעו את זה, אנחנו חושבים שעשינו את הכי טוב שלנו. זה כיף כשאתה באולפן ואתה שומע את השירים ואתה מתרגש כי אתה שומע אותם. זה מוזר, כי אתה יודע שזה כל כך טוב ואף אחד אחר עדיין לא עומד לשמוע את זה. זה תהליך כיף לשמוע משהו שבקושי קיים להקליט אותו ופתאום שיצא לך אלבום שלא היה לך לפני –  זה תהליך חדש ומגניב ללמוד."

אנחנו מתרגשים בדיוק באותו האופן! זה מרגש כל כך לשמוע מוזיקה חדשה של 1D, במיוחד אחרי כשזה אלבום חמישי. אנחנו מוכנים לזה!

תגובות

תגובות