הבנים מדברים על התקופה האחרונה בתכניתו של ג'יימס קורדן!

הופעתם של וואן דיירקשן בתכנית The Late Late Show התרחשה אתמול בערב וזה לא מוגזם להגיד שזה אחד מבין הדברים הטובים ביותר שהופיעו אי פעם על המסך.

בתכנית, הם שוחחו על פרוייקט No Control, והכי חשוב זכינו לשמוע את הבנים מדברים על התקופה האחרונה, על עזיבתו של זאיין את הלהקה.

ראיון זה היה ראיון חשוב, בעיקר בגלל שזו ההופעה הראשונה של הבנים ללא זאיין, אך הם הצליחו להתמודד עם הסיטואציה יפה מאוד.

ללואי מגיע כיף לאחר תשובותיו, כשהוא נשאל על ריבו האחרון בטוויטר עם זאיין ועל "אויבו" החדש, נאטי בוי. לראיון היה פוטנציאל להיות מביך אך לואי התמודד עם השאלות כמו מקצוען.

"היו קצת עליות ומורדות", לואי מודה, לפני שאמר את משפטו המפורסם: "אף פעם לא הייתי טוב בלנשוך את לשוני ולשתוק, יכול להיות שקיבלתי את זה מאמי".

כדי לוודא ש"זואי" (זאיין ולואי) עדיין קיים לואי הוסיף: "זה אחד מהדברים הללו. טוויטר הוא מקום טוב לתקשר עם המעריצים. אך אם אתה רוצה להגיד משהו שאתה בטח לא צריך להגיד, זה גם המקום המתאים. הכל נפתר. הכל טוב בשכונה".

לאחר מכן, ליאם דיבר על תחושותיהם של הבנים לאחר שהם שמעו את החדשות שזאיין החליט לפרוש מהלהקה.

"בהתחלה, כעסנו קצת", הוא אומר "היינו מופתעים אך ידענו גם איך זאיין מרגיש כבר הרבה זמן. יכולנו לדעת וכך גם חלק מהאנשים בחוץ יכלו לדעת".

"יש חלקים בעבודה הזאת שזאיין אהב אך יש חלקים שהוא לא אהב. אם אתה לא אוהב את עבודתך אז אתה צריך ללכת אחרי לבך וללכת לאן שצריך ללכת. בהתחלה כעסנו אך לאחר מכן היינו מאוכזבים". ליאם אמר.

אם מישהו אמר לכם שלאחר עזיבתו של זאיין הלהקה עומדת להתפרק, אז תדברו אתם ותצטטו להם את אמירותיהם של הבנים, מכיוון שנייל התעקש ואמר שלשאר הבנים אין שום כוונה לעזוב.

הם נשאלו אם הלהקה תתפרק וניילר ענה: "לא, בכלל לא. ארבעתנו אוהבים את העבודה הזאת. ההופעות מדהימות ולמעריצים מגיע זאת, הם היו נפלאים אלינו. אנחנו מצפים ומחכים להוציא עוד שירים ולעשות עוד סיבובי הופעות וכ"ו".

 

 

תגובות

תגובות