ההתחלה של הסוף? לא נראה לנו.

אז מסתבר שהוצע להארי סטיילס ולנייל הורן לפתוח בקריירת סולו (כל אחד מהם בנפרד), ועוד מסתבר ש"עתיד הלהקה אינו ברור", לאחר עזיבתו של זאין מאליק בחודש שעבר. טוב.

למרות העובדה שהבנים נראו מאוחדים באירוע הצדקה של "Trekstock", וכל חמש דקות עולה ציוץ על כמה שהם מתרגשים לעבוד על האלבום החמישי שלהם יחד עם ג'יימי סקוט, כנראה שוואן דיירקשן עומד להסתיים, ו"הספקות עדיין לא הוסרו".

אוקיי – שמענו את אותו סיפור ישן כאשר "What Makes You Beautiful" יצא, לא ככה?

One Direction

בנושא עתיד הלהקה, מקור דיווח למגזין "דיילי סטאר": "זאין כבר עזב, אבל הספקות עדיין לא הוסרו לגביי ארבעת הבנים הנותרים. אמרו להם לקחת פרק זמן מהחופשה שלהם על מנת להגיד לסיימון מה הם באמת רוצים.
"למפיקים יש כל כך הרבה עניין בהם, עד כדי כך שהם יכלו לבצע סיבוב הופעות בסכום גבוה פי 3 ממה שהם קיבלו עד עכשיו. ההצעה לשנה הבאה כוללת סיבוב הופעות בעל אצטדיונים גדולים יותר ועסקה של 50,000,000 יורו.
"ארבעת הבנים הבטיחו להשלים את סיבוב ההופעות הנוכחי שלהם ולעבוד יחד על האלבום החמישי, אבל הספק הגדול ביותר הוא מה יקרה אחר כך. גם להארי וגם לנייל יש הצעות לקריירות סולו כל אחד.
"חלק מצוות הלהקה חושבים שזו תהייה ההתחלה של הסוף אם הבנים יסרבו למשהו גדול כל כך כמו עוד סיבוב הופעות. זה יהיה רמז עבה לקהל המעריצים שהבנים כבר מוכנים להמשיך כל אחד בחייו."

ואנחנו שואלים: מה עוד הבנים צריכים לעשות בשביל להוכיח לכולם שהם נשארים יחד ויהיה מה?! הם ממשיכים בסיבוב ההופעות שלהם וכותבים אלבום חמישי. אנחנו אומרים: אין שום סיבה לדאגה.

תגובות

תגובות