הסיכוי לפגוש את וואן דיירקשן פנים מול פנים!

היום בבוקר, ליאם צייץ שהוא מודה למעריצים על תמיכתם בארגון למען חולי סרטן Trekstock, והוא שמח לדווח שבזכות מעריצי וואן דיירקשן, לא רק שהם השיגו את המטרה שהייתה $100,000, הם השיגו יותר! 

הוא צייץ: "אני לא מאמין שהצלחתם לתרום $100,000! אתם מדהימים, והכסף הזה יעזור לכל כך הרבה אנשים. תודה רבה לכם XX". 

ליאם עובד ביחד עם חברו ללהקה הארי על קמפיינים בשביל הארגון. נראה שכרגע הוא עובד לבד מכיוון שהארי באמריקה. אך לפי הסרטון שהארגון פרסם היום זה נראה שהארי וליאם עדיין עובדים ביחד. 

בקליפ, ליאם מתחיל ואומר: "רק רצינו להגיד תודה ענקית לכל מי שהיה מעורב ב"שגרירות" הארגון, Trekstock. אתם עשיתם דברים נפלאים עד כה, בבקשה תמשיכו". 

הארי הוסיף: "אנו אוהבים את Trekstock ואנחנו רוצים שאתם תמשיכו להירשם, ואם עדיין לא עשיתם זאת אנחנו מקווים שתעשו זאת ותהפכו לשגרירים ונקווה שנראה אתכם".

המחיר שמוצע לקמפיין האחרון הוא לפגוש את וואן דיירקשן מאחורי הקלעים באחד המופעים בסיבוב ההופעות הקרוב, On the Road Again בלונדון מאוחר יותר השנה, המנצח לא יקבל רק כרטיסי VIP ומושבים, הוא יוטס כל הדרך עד ללונדון וילון  במלון שיינתן לו. 

את\ה יכולים לזכות כך שתתרמו את מה שאתם יכולים לTrekstock. לעוד פרטים הקליקו כאן: http://www.prizeo.com/prizes/one-direction/a-trip-to-london/default?utm_source=&utm_medium=&utm_campaign=onedirection&utm_content=onedirection

בינתיים, ליאם הופיע בסרטון נוסף ובו הוא אמר: "אני רק רוצה לומר תודה רבה לכל מי שתרם עד כה. אתם יכולים לבלות את זמנכם איתי ועם הבנים באחת ההופעות שלנו. אנחנו הולכים להטיס אותכם ללונדון ותבלו איתנו מאחורי הקלעים ואז תצפו במופע, וזה יהיה מדהים! בבקשה תמשיכו לתרום, כלל שאתם יותר תורמים כך גדלים הסיכויים שלכם לזכות!". 

הסרטון של ליאם:

תגובות

תגובות