סיימון מגיב: "כל הדבר היה רק ריב קטן".

מאז שלואי רב עם נאטי בוי בטוויטר והאשים אותו על התגרות בנושא העזיבה של זאין, כולנו תהינו מה יש לסיימון קאוול להגיד על זה.

סיימון כבר אמר שזאת הייתה בסך הכל התפרצות רגשות של שני הצדדים, אבל אתה לא יכול לשמור יותר מדי מידע רק לעצמך, והוא גילה לנו בדיוק את מה שהוא חושב על עתיד הלהקה.

זה בהחלט ידוע שסיימון הוא זה שיכול לעודד את הבנים בצורה הכי טובה, ובהחלט הייתה לו תגובה מרשימה כשנשאל על התקרית בין לואי לנאטי בוי.

"לפני הכל, כל הדבר היה רק ריב קטן" הוא אומר, "שני הצדדים הפגינו התפרצות רגשות, אבל כרגע הכל רגוע. הדבר היחיד שבאמת משנה הוא שהבנים מאושרים, וגם המעריצים מאושרים כי הם היו נאמנים."

"זה קורה בלהקות," הוא מוסיף, "אתה לא יכול להכריח בן אדם לעשות דבר שהוא לא רוצה לעשות. אני מכבד את ההחלטה שלו. אבל הבנים הם חזקים, יש להם לב אמיתי ודמות אמיתית, וברגע שהם יצאו מההלם הם אספו את עצמם ונתנו כמה הופעות מעולות – כך שהם ברוח טובה."

"לא ציפיתי שזה יקרה מהר כל כך, אבל כשזה כן קורה, אתה פשוט צריך להשלים עם זה. אני מכבד את הרצונות שלו, ואני יודע שהוא חשב על העתיד כבר די הרבה זמן. זה כן הכניס אותי קצת להלם, אבל אני צריך לדאוג לו ולבנים."

הוא מוסיף: "ראיתי את ההופעות שלהם לאחר העזיבה של זאין, הם היו מדהימים. התגובה הייתה מדהימה."

"אז ככל שהבנים רוצים את זה, ואני מאמין שהם רוצים, הם ידאגו להצליח, ולזאין תהייה קריירה טובה."

היו כמה מעריצים שצחקו על הנושא והמציאו בדיחה על כך שג'סטין ביבר יתפוס את מקומו של זאין בלהקה, וגם על זה יש לסיימון תגובה: "חדשות בשבילי! אני לא חושב שזה יקרה."

 

תגובות

תגובות