זאיין מדבר על החיים אחרי וואן דיירקשן!

זאיין מאליק נהנה מחיים שקטים יותר לאחר שפרש מוואן דיירקשן לפני שלושה שבועות.

הזמר הבריטי בילה כך שהוא "צפה בסרטים מאוחר בלילה, נהנה מאוכל ביתי ומקריוקי". הוא גם מבלה עם ארוסתו פרי אדוארדס וחברו המפיק Naughy Boy, לפי העיתון הבריטי The Sun, שפרסם ראיון איתו ביום ראשון.

"הכל בסדר", מאליק אמר בראיון, "אני בסדר גמור".

הוא אמר את דבריו בסטודיו של Naughy Boy בלונדון ביום רביעי, הוא הגיע לשם בערב והוא נראה "שמח ונינוח" על פי העיתון The Sun וזהו היה ראיונו הראשון מאז יציאתו מוואן דיירקשן ב25 באפריל.

"הוא רק רוצה לצאת מהבית ולבוא לפה (לסטודיו)", המפיק אמר לThe Sun. "הוא עושה דברים שהוא לא עשה במשך שנים. כשהוא בא לסטודיו זו הדרך שלו להירגע והוא בא לכאן עם חברים".

מאליק צפוי לפתוח בקריירת סולו. הוא נצפה בסטודיו הקלטות לאחר שעזב את הלהקה. ביום שישי, זאיין וNaughy Boy נכחו בטקס פרסי אסיה, Asian Awards. שניהם ישבו באותו השולחן וNaughy Boy הגיש לזאין את הפרס ההישג היוצא מן הכלל במוסיקה Outstanding Achievement in Music. בנאומו הוא הזכיר את הבנים במחווה מחממת לב.

לפני עזיבתו, זאין לקח הפסקה מסיבוב ההופעות, כדי להירגע מהלחץ שחלקו מבוסס על שמועות הבגידה שלו בארוסתו פרי אדוארדס מ2013. מאוחר יותר הוא צייץ: "אני בן 22… אני אוהב מישהי ששמה פרי אדוארדס ויש המון אנשים קנאים בעולם ואני מצטער על איך שזה נראה".

מאליק אמר לThe Sun על חיי האהבה שלו בעבר ובעתיד באופן מעורפל.

האוכל הביתי שמאליק נהנה ממנו? הוא זה שמכין אותו בשביל עצמו ובשביל בת זוגתו, העיתון מספר. אמו, טרישה, עבדה בתור שפית בבית ספר והיא גם הייתה בת זוגתו בטקס פרסי אסיה.

זאין ופרי

תגובות

תגובות