זאין עוזב את נאטי בוי לטובת קריירת סולו?

זאין מאליק כוכב וואן דיירקשן לשעבר אולי חוזר אל עסקי המוזיקה, אבל חזרה מוצלחת לא כזאת פשוטה כמו שכולם חושבים. סביר להניח שלמאליק יש יתרון עצום כשמדוברת בקריירת סולו. אחרי הכל, יש לו כבר בסיס מלהקת הבנים. למאליק יש גם ניסיון בתעשייה ומגעים בכל העסקים הקשורים, כך שקריירת סולו צריכה להיות פורמאלית, נכון?

ובכן, אולי לא. הנושא הבעייתי שעומד בפניי מאליק הוא שהוא הרגיז לא מעט ממעריצי וואן דיירקשן. זאין עזב את הלהקה באמצע סיבוב ההופעות, ואמר שהוא רוצה "לחיות חיים נורמלים." ימים ספורים לאחר שהגיע הביתה, מאליק צולם הולך לאולפן יחד עם חברו הטוב נאטי בוי. ימים לאחר מכן, מאליק הכעיס כמה מעריצים כשהוא שחרר מוזיקה חדשה עם נאטי בוי באתרי מדיה חברתיים.

בחודשים שחלפו מאז שמאליק עזב את וואן דיירקשן, זאין פתח בלי לשים לב במלחמה בין נאטי בוי לבין חברי הלהקה שלו לשעבר. זה הומחש בפומבי כאשר שורה קטנה שוחררה בטוויטר בין נאטי בוי ובין חבר הלהקה שלו לשעבר לואי טומלינסון. הרוחות הפכו לקצת יותר סוערות במהלך הריב הציבורי, וכמובן, מעריצי וואן דיירקשן תמכו בטומלינסון.

כתוצאה מכך, חזרתו של מאליק צריכה להיעשות בזהירות אם הוא רוצה להשאיר את המעריצים שלו עמו. 'The Mirror' מדווח כי מאליק עובד בשקט עם נאטי בוי ומקליט חומר חדש, אבל זאין עכשיו מאמין שזה הזמן להיות רציני. לדברי 'Unreality TV', ייתכן כי זאין עומד לנטוש את נאטי בוי, כך שהוא יוכל למקם את עצמו בראש צוות תעשיית המוזיקה.

על פי 'The Mirror', זאין הכיר בכך שהוא צריך את ההנהלה הטובה ביותר כדי להצליח בחזרתו, מה שאומר שמאליק היה עם בדיונים עם שרה סטנט. לסטנט יש ניסיון רב בתעשיית המוזיקה לאחר שעבדה עם האומנים שבצמרת כמו ריטה אורה, אלי גודלינג וג'סי ג'יי. 

זאין עדיין לא נתן את האינדקציה הברורה לאיך הוא רוצה להתקדם. זה יכול להיות בגלל הדיווחים הקודמים שאמרו שהוא לא יכול לשחרר מוזיקת סולו שלו במשך שנתיים, יש כאלו המאמינים כי מאליק הסכים לסעיף הזה בכדי להשתחרר מהחוזה שלו בחברה של סימון קוואל SyCo וSony Music.

Zayn-Malik-New-Music-665x385

תגובות

תגובות