לואי חושף את השם של חברת התקליטים שלו; ליאם מאשר קריירת סולו!

ולאחר ההצהרה על כך שבשנת 2016 הבנים הולכים לקחת הפסקה, השמועות על דרכי הסולו של כל אחד מהבנים החלו לצוץ. שמענו על כך שהארי הולך להיות ספרן ושנייל הולך לעבוד בתור שדון כריסמס במרכזי קניות, אך מסתבר שלליאם וללואי יש תכניות רציניות בקשר לעתידם.

לואי טומלינסון חשף את שמה הרשמי של חברת התקליטים החדשה שלו, והצהיר כי הוא הולך להפוך ל"סיימון קאוול החדש". שמה של חברת התקליטים הוא: "Triple Strings Ltd". 
לפי מגזין "דה סאן", לואי משתף פעולה יחד עם חברת התקליטים "סוני" בניהולו של מייקל סמית' וחברת התקליטים "סייקו" בה חתומים הבנים, בניהולו של לורנס אנגל.

עד כה, ידוע כי יוצא התכנית "אקס פקטור" הבריטיג'ק וולטון חתום בחברת התקליטים החדשה, וכך גם להקת בנות מסתורית אותה גילה לואי במהלך השתתפותו בתוכנית "Be The Band" בתור שופט בתחילת 2015.

Louis Tomlinson

באותו זמן, הוריו של ליאם זימרו כמה פרטים על כך שבנם פונה לקריירת סולו. 

בשיחה עם מגזין "אקספרס & סטאר", אביו של ליאם חשף כי ליאם כבר עובד די קשה על הקריירה החדשה שלו: "שמעתי כמה מהחומרים שלו בסטודיו, ואני חייב להודות שהם די חזקים. אני אומר זאת מנקודת מבט דיפלומטית, במהלך השנים ראיתי אותו גדל להיות אמן, צפיתי בו לומד כיצד לכתוב שירים. ככל הנראה הוא כתב 50% משני האלבומים האחרונים של וואן דיירקשן, והוא כבר עשה כמה רמיקסים ועוד הופעות אחרות." 

Liam Payne

 

תגובות

תגובות