לואי מדבר על זה שזאין מרחיק את עצמו מהבנים!

הבנים התארחו בסוף השבוע הזה בתכנית האירוח של ג'ונתן רוס שתשודר ביום שבתז, הבנים התראיינו והם נשאלו על ההפסקה שהם עומדים לצאת אליה ועל זאין מאליק.

הם דיברו על החלטתו לעזוב את הלהקה והגורמים שבגללם הוא החליט לעשות זאת. לואי הוסיף ואמר שכנראה הוא היה הכי קרוב לזאין בזמנים שהוא היה בלהקה, ולאחר עזיבתו הוא מרגיש שזאין מנסה להרחיק את עצמו מהלהקה, מהבנים.

"אני חושב שכאשר היינו בלהקה, כן זה בטח הייתי אני", לואי אמר והסביר כמה קרובים הם היו. "אתם יודעים, אני חושב שכולנו שמנו לב שהוא לא נהנה מזה ואנחנו כן, וזו יכולה להיות עבודה מאוד אינטנסיבית מדי פעם, וכנראה שהוא הרגיש שזה יותר מדי בשבילו אז הוא החליט שהוא רוצה להיות במקום אחר וזה הוגן".

כאשר לואי נשאל מתי הפעם האחרונה בה הוא דיבר עם זאין הוא ענה: "אני לא זוכר, כמה שבועות או משהו כזה, לדעתי הוא רוצה להרחיק את עצמו מאתנו."

בנוסף הבנים נשאלו על ההפסקה שהם עומדים לקחת, וליאם אמר: "רצינו לצאת לחופשה אך זה בחיים לא יקרה מכיוון שאנחנו האנשים הכי לא מאורגנים שאני מכיר!".

"אז כנראה שליאם לא מצטרף, אני אז אלה רק שלושתינו", לואי צחק, וליאם הגיב: "בוודאי שאני בא! אם אנו יוצאים לחופשה בוודאי שאני מצטרף, לאן הולכים?".

"מקום שמשי וחמים", לואי אמר, ג'ונתן הציע את מגאלוף, ולואי ענה: "מגאלוף! בוודאי!".

ג

הארי לא הצליח להתחמק מהשאלה האם אחד משיריהם החדשים, perfect, מדבר על טיילור סוויפט והארי אמר שהוא לא שמע על השמועות הללו.

"אוקיי, לא שמעתי על השמועות הללו. אני חושב שכל אחד כותב על חוויותיו האישיות וכל אחד כותב על כל מיני דברים שהוא עבר ואנשים לפעמים מפרשים את משמעות השיר בצורה לא נכונה ולפעמים כן". הארי אמר.

לואי הוסיף ואמר: "השיר הוא בעצם על זה שאנחנו פוגשים אנשים זה מאוד מרגש וכאוטי, אז החלטנו פשוט לכתוב על זה שיר".

 

 

 

תגובות

תגובות