ליאם אומר שהאלבום החמישי שלהם בלי זאין עומד להיות ההכי טוב!

liam-payne-one-direction-album

למרות שמעריצי וואן דיירקשן מתרגשים לגבי האלבום החדש, הדיירקשיונרס קצת חוששים מכיוון שזה הדיסק הראשון שלהם ללא זאין מאליק. אבל בראיון חדש, ליאם פיין גילה כי הלהקה טובה יותר מאי פעם.

"מבחינה נפשית, יותר מכל דבר, התבגרנו – למרות שאנחנו עדיין לא מפותחים. אנחנו לומדים להתמודד עם דברים שונים שתוקפים אותנו בכל יום. להיות במצב הזה, יש כמובן לחץ עצום כל הזמן. יש כבר הרבה שינויים גדולים בלהקה, ואנחנו צריכים לעבור מהר מעל מכשולים כאלו ואחרים. אם להיות כנה איתך, אנחנו חזקים יותר מאי פעם, וזה מדהים," שפך פיין.

לדבריו, אם נעקוב אחרי הארבעה זה בהחלט יכה את דעתנו. (ולא, זה לא בלשון המעטה.)

"אני לא רוצה להישמע שחצן כשאני אומר את זה, אבל זה אחד הדברים האהובים עליי מה שעשינו. הקשבתי לזה הבוקר עם סופיה [סמית']. אחד השירים הוא שונה, שם של ילדה עומד להיות הכותרת שלו, אבל זה בסדר – היא לא עשתה שום עבירה. אנחנו פשוט מוכנים ללכת עם זה. זה הולך להיות האס, אני מבטיח לך."

ובכן, אנחנו לא יכולים לחכות כדי לשמוע את זה! וזה סופר-מתוק שליאם מקשיב לזה עם חברה שלו. אם היא מאשרת, אנחנו יודעים שזה עומד להיות טוב. אפילו סימון קוואל אמר שזה עומד להיות החומר הכי טוב שלהם עד כה, כך שזה נשמע שהכל הולך מצויין!

אתם מתרגשים לגבי האלבום החמישי? תנו לנו לדעת בתגובות!

 

תגובות

תגובות