ליאם מדבר לאחר האשמות הומופוביות!

לאחר הפסקה ארוכה הבנים חזרו חזרה לסיבוב ההופעות שלהם, On The Road Again, והעצירה הראשונה שלהם הייתה באוהיו. 

אנו בטוחים שההופעה הייתה מדהימה ומצחיקה אך גם הייתה אווירה שלילית, לאחר שמעריצות הבינו לא נכון את כוונת אמירתו של ליאם, ליאם נאלץ להכחיש את זה שהוא לא הומופובי.

לפי JustJared, הביקורות הגיעו לאחר שליאם אמר לקהל: "זהו השיר האהוב עליי מאלבומנו האחרון, וזה מדבר על חיפוש אחר האישה האחת והיחידה של חייך, אבל רובכם לא יכולים להתחבר לזה מכיוון שרובכם בנות. חוץ מהבנים שפה, אתם יודעים על מה אני מדבר!".

לייב

אנחנו בטוחים שליאם לא התכוון לפגוע באף אחד אך לצערנו לא כולם ראו את זה כך.

כל מיני אנשים מבקרים את ליאם על מילותיו ויש כאלו שגם לקחו את זה רחוק מדי וקראו לו הומופובי, הכוונה היא למישהו שמפחד מהומוסקסואלים, לכן הוא צייץ בטוויטר דברים כך שיבינו שכל זה זו אי הבנה אחת גדולה וזו בכלל לא הייתה כוונתו!

ליאם הגיב על זה ואמר: "אני חושב שאנשים מסוימים נתפסים לדברים, לוקחים את הדברים בדרך מילולית. אתם יודעים למה התכוונתי, התכוונתי בכלליות ואני לא הולך להגיב על זה יותר".

הוא ממשיך: "זה כל כך מעצבן שאתה נותן את כל כולך כדי שאנשים ישמחו בהופעה, ואתה חושב על כל התווים הגבוהים שאתה מנסה לשיר".

"זה כלכך מטורף ככל שאני קורא יותר אני חושב לעצמי, מה לעזאזל?! אתם אף פעם לא אמרתם משהו וזה יצא לא כמו שרציתם? אני בטוח שלכל בן אדם זה קרה!".

הוא מתנצל ואומר: "אני מתנצל בפני כל מי שנפגע, אני באמת מצטער אבל אין צורך בשמות הגנאי הללו".

תגובות

תגובות