מפורסמים שבעד ונגד הפרידה של וואן דיירקשן!

לפעמים זה קשה להיות מעודכנים בכל החדשות הקשורות לוואן דיירקשן, ומה שלפעמים יכול להיות קשה זה לעקוב אחרי מה שמפורסמים כמו שחקנים, זמרים ולהקות אומרים על הבנים.

אחד הדברים שהרבה אנשים מדברים עליו כרגע הוא ההפסקה הגדולה שחברי הלהקה וואן דיירקשן עומדים לקחת בשנה הבאה, אז אנחנו אספנו בשבילכם חלק מתגובות המפורסמים על החלטת הבנים. 

שריל קול (זמרת)-

שריל אמרה בראיון לעיתון ה-The Daily Star שהיא חושבת שזה דבר הכרחי לעשות והיא לגמרי מבינה את הבנים: "הם היו צעירים כאשר הם הפכו ללהקה, ועכשיו הם גברים צעירים אשר צריכים למצוא את דרכם. זה הכרחי בשבילם לצאת להפסקה, הם יכולים להשתגע".

"אני לגמרי מבינה, בתור אחת שהייתה בלהקת בנות. היינו ביחד שבע שנים ואז לקחנו הפסקה. לא עבדנו באינטנסיביות כמו שוואן דיירקשן עובדים אך זה היה הכרחי כדי לשמור על שפיותנו".

שריל

סימון קאוול-

סיימון אמר ל-Capital FM שהרעיון של ההפסקה תמיד היה על השולחן והוא תומך בבנים: "הרעיון של לקחת הפסקה היה על השולחן כבר הרבה זמן, הם תמיד אמרו שב2016 הם ירצו לקחת הפסקה ואני אמרתי שאני לגמרי תומך בהם".

הוא המשיך ואמר: "בכל חמשת השנים הללו הם עבדו ללא הפסקה, אני נדהם מזה שהם הצליחו להחזיק מעמד כל כך הרבה זמן".

שרים

ג'וליאן בונטה-

ג'וליאן דיבר לBillboard ובכך אישר שהבנים אכן לוקחים הפסקה ושלא פעם אחת דובר על זה שהבנים יקחו הפסקה ושהיה להם המון זמן לעבוד על אלבומם החדש: "אף אחד מהם לא ידע אם הם עומדים לקחת הפסקה או לא, מכיוון שזה לא הוחלט רק אתמול. חשבו על זה אך זה לא שלא היה כיף בסטודיו".

"נהנו מאוד להכין את האלבום, לצאת לבלות, לערוך מסיבות, באמת נהנו ולא לקחנו שום יום שהיינו בו ביחד כמובן מאליו".

 

חבורת ג'ורדי שור- Geordie Shore-

לחברי התכנית היה מה להגיד, גאז, שיודע שהם יחזרו להיות ביחד, די אופטימי לגביי כל עניין ההפסקה ושרלוט פשוט מחכה לרגע שבו אחד מהבנים ידפוק על דלת ביתה ויזמין אותה לדייט. גאז הוסיף ואמר: "הם לא מתפרקים לתמיד, הם רק לוקחים הפסקה אל תהיו הרוסים, הם יחזרו להיות ביחד".

 

מרקוס פילי מלהקת Westlife-

למרקוס יש ניסיון בתחום של להקות הבנים והוא אמר שכאשר הבנים רצו לקחת הפסקה הנהלתם בטח התנגדה לזה, הנה דבריו: "אלו היו חמש שנים ללא עצירה, הם עבדו כל הזמן. הם רצו שתהיה בכל מחוז בכל העולם. אני בהחלט יכול להזדהות עם זה שהם צריכים לקחת הפסקה."

" 'הכוחות שמעלייך' לא רוצים שתיקח הפסקה, בטח לא אכפת להם מה אתה צריך ולא אכפת להם מה אחרים חושבים".

ווסטלייף

רינגו סטאר מלהקת החיפושיות- The Beatles

מצד אחר, רינגו סטאר מלהקת החיפושיות אמר ל-ITV News שהוא לא מבין למה חברי רוצים וואן דיירקשן לוקחים הפסקה מכיוון שחברי להקת החיפושיות מעולם לא לקחו: "אף פעם לא לקחנו הפסקה או חופשה בגלל שאהבנו את מה שעשינו. והיינו שם בגלל שאהבנו את זה! אהבנו לשיר ולנגן בהופעות החיות וגם הלכנו לאולפן הקלטות והשתגענו. עשינו מה שאהבנו לעשות".

רינגו

 

 

תגובות

תגובות