נאטי בוי VS לואי: נאטי בוי פותח פה!

מה זה סוף שבוע בלי ריב מרענן של לואי ונאטי בוי?

השבוע יש אפילו עוד יותר דרמה מאז שזאין התערב בריב בין לואי לנאטי בוי, ועמד לצד חברו נאטי בוי. זה נדמה שנאטי בוי החליט לדבר על כל הדברים בראיון שלו למגזין "דה סאן".

במקום לתת לזאין להילחם בקרבות שלו עצמו, הוא הוסיף שמן למדורה, והתעקש שלואי צריך לחשוב יותר על הרגשות של זאין, ואף לדאוג לא "להעיר אריה ישן" שזוהי האמת מאחורי פרישתו של זאין מהלהקה.

הדברים החלו כאשר נאטי בוי הגן על הפעולות שלו ושל זאין ובאמירה שלואי הוא האשם בהכל והוא זה שמתחיל את כל העניין.

"לואי צריך לשתוק," נאטי בוי אומר. "הוא רק ילד קטן. הוא משחק עם אריה ישן, ואריה ישן זה יצור שאסור להעיר, או שתתחרט על זה. זה לא הוגן שכל הפאנדום "יוצא" עלינו, בגלל שבעיקרון לא עשינו דבר. אני לא מתכוון להיות עול הדברים, וכולם צריכים לחכות שייצא הסיפור האמיתי, ורק אז הם יבינו. אינני מכיר את לואי, אז שיפוטי יכול להיערך אך ורק על פי הדברים שהוא אמר, והוא מתנהג ממש כמו ילד בן 12."

זה נשמע כאילו נאטי בוי מגן על חברו ומדגיש שזאין הוא זה שצריך לקבל את כל התמיכה.

"לואי צריך לתמוך בזאין," הוא מוסיף, "אני היחיד שהתחשב בזאין לאחר פרישתו מהלהקה. לואי צריך להגיע לזאין ולשמר את היחסים ביניהם. הכל מבוסס על נאמנות, וכל מה שהיה להם בלהקה התבסס על נאמנות. אני חושב שזאין הראה באופן מובהק שהוא עדיין נאמן ללהקה בטקס פרסי אסיה הבריטי, כשהוא אמר שאלה היו 5 השנים הנפלאות ביותר בחייו, והוא הודה ללהקה לאחר שזכה בפרס."

הדבר לא הסתיים שם, והוא הוסיף: "אני מקווה שלואי לא מקנא – הוא צריך להיות מודאג יותר בקשר לדברים אחרים, כי רק אז הוא יהיה בסדר."

Naughty Boy defends Zayn Malik against Noel Gallagher

הוא גם הביע את אכזבתו מהתגובות החריפות שקיבל ברשת לאחר שהגן על זאין – לא שהוא מתכוון לעבור על זה בשתיקה.

"כולם צריכים מקור אשם, אבל אני לא המקור הזה," נאטי בוי אומר. "אני לא צריך להצדיק דבר – אני בעניין לפני ואחרי וואן דיירקשן. אני מאוד מקווה שהעניין יחלוף מהר ואני באמת חושב שאנשים כמו לואי צריכים להבליג על העניין במקום להוסיף שמן למדורה."

הוא מסיים, ואומר: "המסר שלי ללואי הוא, שהוא צריך פשוט להשאיר את הדברים כפי שהם ולכבד את ההחלטות של חבריו. זה לא מגרש משחקים ואני לא הולך להתיר לאף אחד ללכת נגדי או נגד זאין. הזמן יעשה את שלו, והסיפור האמיתי יתגלה, תסמכו עליי."

לואי, מצדו, לא נלחץ מהביקורת של נאטי בוי. הוא ממשיך בשלו, וכותב בטוויטר בדיוק מה הוא חושב על כל העניין:

תגובות

תגובות