נייל ומליסה – כן או לא?

כולנו שמנו לב שקורה משהו בין נייל הורן לנערה המסתורית ששמה מליסה ווייטלו לאורך זמן, וכעת מסתבר שכל העניין עלה שלב ועכשיו הם "מאוד מעוניינים אחת בשנייה."

כן, כן – לאחר שכולנו השתגענו כשראינו אותם רוקדים יחד במלון "קסינו", ואחרי כל הדרמה של "הם ביחד\הם לא ביחד" ולכל ה"נייל גירלס" שבינינו היו הרבה דברים לדאוג לגביהם כאשר כל המקורות החטטניים כבר התחילו לדבר על המקרה של #Nelissa.

Niall Horan and rumoured girlfriend Melissa Anne

לאחר שמליסה נתפסה בעת חזרתה מהנשף הגדול של "גסטבי", כולם החלו לדבר על הזוג ואם כן יש ביניהם משהו או שלא, ולפי מגזין "דה מירור" העניין מתחיל להיות די רציני.

"מליסה פגשה את הלהקה בסיבוב ההופעות כשהיא התקרבה לנייל בפעם הראשונה," מדווח מקור קרוב, "ולאחר שהיא הייתה בסביבתו לזמן רב ובילתה איתו בנעימים, הם מכירים בה כעת כבת הזוג שלו."

"היא השתתפה בנשף הגדול של "גסטבי" (שנערך ע"י בת הזוג של ליאם פיין – סופיה סמית') יחד עם נייל בתור ה"דייט" שלו, למרות שהם ניסו להיות חשאיים," מוסיף המקור.

מסתבר שהחגיגה לא נגמרת שם, מכייוון שהיא אף הצטרפה לנייל למסיבה במהיקי: "היא גם ליוותה אותו למהיקי, ושם העניין נראה די רציני לפי הדרך בה הוא הציג אותה לאנשים. היא מצאה חן בעיניי כל חביריו של נייל."

Melissa Ann at Trekstock great gatsby ball - Niall Horan

תגובות

תגובות