נייל חוגג: חמש שנים מאז האודישן באקס פקטור!

תכינו את הבלונים הצבעוניים, חלקו לנו חתיכת עוגה ותזמינו דיג'י כי אנחנו עורכים כאן מסיבה! מהי הסיבה המקורית אתם שואלים? ובכן, נייל הורן, הבחור האירי הקטן שלנו ממולינגר חוגג היום חמש שנים מאותו יום שבו הוא ערך את האודישן שלו ל"אקס פקטור"!

הגיע הזמן לחגוג, ולהיזכר כמו שצריך בכל המסע שעבר הנער הצעיר שלנו בחמשת השנים הללו. אותו נער שגרם לקייטי פרי לצחקק בקולי קולות כשעשה את קפיצת השמחה שלו, כשהיא אמרה לו "YES!" אוו, אוהבים אותך קייטי!

בואו נחזור שניה אחורה, לאותו יום שהאירי הקטן שלנו שהיה אז בן 16 ושבעה חודשים, הגיע אל האודישנים לחוץ ובעל מטרה אחת, להצליח ולהיות כמו ה"אליל" שלו באותה התקופה, ג'סטין ביבר. 

tumblr_nmulm8vTt81st0znfo1_500

 

ומה שאישית, הכי נגע ללבינו היה הקטע שקייטי, לאחר שנתנה לו את האישור לעבור אמרה לו "אל תאכזב אותנו" ונייל כמובן חייך באושר והבטיח "אני לא אאכזב".

והיום, כעבור חמש שנים בדיוק, אנחנו יכולים לומר בודאות שהוא לא איכזב אלא להפך! רק גרם לנו לאהוב ולהעריך אותו על כל השיגיו וכשרונותיו ותרומתו הרבה בלהקה! אז תודה לך נייל, על הכל!

אז לנייל שלנו אנחנו מאחלים עוד המון שנים של הצלחה ואושר בלהקה עם חבריו הטובים, ולנו? שנמשיך להיות שם בשבילו ולהנות מכל רגע ורגע!

תגובות

תגובות