נייל משמח מעריצה חולת סרטן!

הבנים ידועים בתור תורמים באופן קבוע לארגוני צדקה כאלה ואחרים, גם כשזה לא קשור לגיוס כספים. הפעם, לדוגמא, נייל הורן שימח מעריצה בת 9 שנאבקת בגידול במוח, ושלח לה סרטון בו הוא מזמין אותה לבוא ולפגוש את הבנים מאחורי הקלעים של סיבוב ההופעות "On The Road Again".

One Direction new On the Road Again tour promo poster

שמה של המעריצה הוא מולי טיילור, וכשנייל שמע את הסיפור המרגש שלה, הוא מיד ידע שעליו לעשות מעשה ולגרום לילדה הזו להרגיש טוב יותר, גם אם לא באופן פיזי.
נייל שמע את הסיפור שלה כאשר המשפחה והחברים שלה הקימו עמותה ברשת למען הגשמת החלומות שלה.
כתוצאה מהעובדה שהיא דיירקשנית לא קטנה, אחד מחלומותיה היה לפגוש את אחד מהגיבורים שלה, שלפי דבריה של אמה עזר לה מאוד במהלך הניתוחים השונים אותם הצטרכה לעבור.

לאחר ששמעה את החדשות, מולי הייתה בעננים. לא רק שהיא תזכה לפגוש את נייל באופן אישי, אלא שהוא גם שלח לה הודעת וידאו. 
בוידאו, נייל אומר: "היי מולי, זה נייל כאן. אני לא יכול לחכות לראות אותך בהופעה, שמעתי שהיית ילדה מאוד אמיצה. המון אהבה, נתראה בקרוב."

בתגובה לסרטון אמה של מולי, ליסה, אמרה לתקשורת: "הפנים שלה אמרו את הכל! זה פשוט מדהים בשבילה, זה מגיע לה. אני חושבת שבלי רוחו של נייל הורן היא לא הייתה שורדת את המצב. היא צפתה בסרטונים מצחיקים שלו, וזה גרם לה לצחוק המון ולהרגיש טוב יותר. לצפות בו גרם לה לחייך, ואני לא יכולה להודות מספיק למארגן העמותה על כך ששיפר לה את המצברוח ברמה בלתי נתפסת."

Niall Horan - One Direction

תוכלו לצפות בסרטון של מולי מקבלת את הודעתו של נייל בקישור הבא: https://www.facebook.com/1387619824900187/videos/1393420797653423/?permPage=1

תגובות

תגובות