על מה בעצם מדובר בשיר "Perfect"?

בהופעה האחרונה שנערכה בתאריך 12.10, הבנים חשפו לקהל פרט קטן ומעניין על הסינגל החדש שלהם שעומד לצאת בקרוב: "Perfect". 

למרות שהבנים לא חשפו יותר מכך שהשיר עומד לצאת בקרוב, צצו שמועות שנחשפו חלק מהמילים לשיר וכבר יש כאלו שמשערים שהשיר נכתב ע"י הארי על טיילור סוויפט.

One Direction

במופע, הבנים שאלו את הקהל: "מי מוכן לשמוע את פרפקט?!" וכמובן שכולם היו מוכנים. אבל במקום לשחרר כמה ספויילרים, לזמזם כמה מילים מהשיר או לנגן אקורדים ספורים ממנו, הארי פשוט אמר: "כדאי שנשיר אותו עכשיו? זו בושה!"

צפו בסרטון:

http://sweetcheeksstylinson.tumblr.com/post/131053725665/liam-and-louis-talking-about-the-new-album-and

למרות שהבנים עצמם לא חשפו דבר עדיין, מקורות קרובים לבנים דיווחו למגזין "דה סאן" שהשיר יכול להיות על טיילור סוויפט, לאחר ששוחררו כמה ממילות השיר. הם סבורים כי הארי ישיר על כך שהוא בעצם "רק מישהו לכתוב עליו שירי פרידה", ושהשיר נשמע דומה לשיר שטיילור כתבה על הארי: "style".

מקור סודי דיווח: "הארי לא ידבר על טיילור באופן ספציפי בשיר, אבל מילות השיר בהחלט יגרמו למעריצים לחשוד. הוא לא רוצה ללכלך, אבל מערכת יחסים חזקה כמו שהייתה להם יכולה להביא השראה גדולה."

במחשבה שניחשנו את מילות השיר הנכונות בשבוע שעבר, המקורות מצאו את מילות השיר האמיתיות, ואפשר לראות שהן מדגישות את מערכת היחסים של "היילור".

"אם את אוהבת כשאני נוהג עם החלונות פתוחים, אם את אוהבת שאנחנו הולכים למקומות שאנחנו אפילו לא יכולים לבטא, אם את אוהבת לעשות כל דבר שעליו את חולמת, בייבי את מושלמת."

ניתן להשוות את מילות השיר הללו למילות השיר שכתבה טיילור באלבומה "1989", "I Wish You Would":

"זה 2 בלילה במכונית שלך, החלונות פתוחים, עברת את הרחוב שלי, הזכרונות מתחילים."

תגובות

תגובות