קווין ג'ונאס מייעץ לזאיין לאחר הריב!

קווין ג'ונאס ייעץ לזאיין לשמור על פרופיל נמוך ולחכות עד "שהערפל יתפזר" לפני שהוא יתפתה לצאת לפומבי עם תכניותיו לקריירה חדשה או עם פרטים חדשים שישפכו קצת אור על החלטתו לעזוב את הלהקה בחודש מרץ.

הזמר, קווין ג'ונאס מכיר איך זה להיות במרכז סערה תקשורתית והוא התעקש שזאיין צריך לחכות עוד קצת זמן עד שהתקשורת ומעריציו יתרגלו לרעיון שהוא כבר לא חלק מהלהקה, וואן דיירקשן.

בראיון לרדיו New York City’s Z100, קווין אמר שהדרך הכי טובה להתמודד עם אירוע כזה היא לעשות את מה שהוא ואחיו עשו, הם "נעלמו", לא התראיינו לתכניות רדיו וטלוויזיה ולא נאמרה שום תגובה מצדם בתקשורת. הוא חושב שזה מה שזאיין צריך לעשות.

"באמצע כל הדרמה, אתה חייב פשוט להיעלם, "לרדת למחתרת" כמו שאומרים, אתה חייב לתת לערפל להתפזר, מכיוון שכל דבר שתעשה יבדק". הוא אמר.

עצתו של קווין מתאימה לתקופה זו, מכיוון שרק אתמול היה ריב בין נאטי בוי ללואי, ובו זאיין התערב לטובת נאטי בוי. לאחר התערבותו, מעריצים תקפו אותו. הבוקר, זאיין הגן על פעולותיו ואמר שהוא הקורבן. 

הוא צייץ: "אני לא מבין למה אני מותקף. רק הגנתי על עצמי. אנשים מבינים את מה שקרה בצורה לא נכונה. אני אוהב את מעריציי! אני אוהב כל אחד ואחת מכם!!".

אז מה אתם חושבים שזאיין צריך לעשות?

קווין

תגובות

תגובות