ליאם בשער למגזין "Attitude"!

ליאם הופיע על גבי מגזין שנקרא "Attitude" שהוא בעצם מגזין להומוסקסואלים. זהו הפוטושוט הראשון שמישהו מהבנים אי פעם עשה למען הקהילה הגאה!

ליאם בישר שהוא הולך לעשות את הפרוייקט הזה בסרטון בשביל המגזין, והוא עשה אותו על מנת לקדם את האלבום הבא של הבנים.

דובר מתוך המגזין חשף שהשער שכולל את ליאם יכול להיות המגזין הנמכר ביותר מאז הקמתו. השער מורכב לא מתמונה אחת אלא משתי תמונות. הדובר מוסיף ואומר: "זהו הראיון והפוטושוט הראשונים שמישהו מלהקת וואן דיירקשן אי פעם עשה למען המגזין והחשיפה הראשונה שלהם לציבור הגאה."

Liam Payne on Instagram

"החדשות על כך שהבנים מתפרקים או לוקחים הפסקה, לא משנה איך אתם מעדיפים לקרוא לזה, רומזות על כך שהסיפור הופך להיות בין לאומי. אני לא אופתע אם המגזין יהפוך להיות רב מכר."

בראיון ליאם מדבר על כך שהוא נשאר רגוע באור הזרקורים, על היחס שלו לקהילה הלהט"בית ועל עתיד הלהקה. 

בחודש שעבר ליאם הכחיש את השמועות על היותו הומופוב.

באחת ההופעות של הבנים, ליאם העיר הערה פוגעת שמיוחסת לקהילה הלהט"בית: "[girl almighty] הוא השיר המועדף עליי מהאלבום הרביעי, והוא מדבר על למצוא את האישה האחת שלך. אף אחת מכן לא יכולה להתחבר אליו, כי רובכן כאן בנות. חוץ מהבנים פה, אתם תדעו על מה אני מדבר." 
מיד לאחר מכן החלו להופיע תגובות התקשורת שדיברו על כך שהוא הומופוב. ליאם מיהר להיכנס לטוויטר ולהסביר את עצמו:

הוא הוסיף ואמר, "אני פה רק כדי לגרום לאנשים לחייך".

Believe in Magic ball

לאחר מכן מיהר להתנצל:

זו לא הפעם הראשונה שמאשימים את ליאם על היותו הומופוב, על כך הגיב ליאם בשנה שעברה: "אני 100% לא הומופוב, אבל אני גם 100% לא הומו. כשמישהו ישאל אם אני הומו, אני אגיד שלא. אבל זה ממש לא הופך אותי להומופוב."

תגובות

תגובות